Pro Plan Natural Defence Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 10 Kg
Pro Plan Natural Defence Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 10 Kg

Pro Plan Natural Defence Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 10 Kg (7613036703154)

Marka : Pro Plan
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺459,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺367,00(KDV Dahil)
Barkod : 7613036703154

Bağışıklık sistemini destekleyen köpek maması doğal bileşenleri ile minik dostunuzu beslerken hastalıklara karşı daha dirençli olmasına katkıda bulunur.

Pro Plan Natural Defence Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 10 KG

 

Pro Plan Natural Defence Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması  orta ve büyük ırklara mensup yetişkin köpeklerin besin gereksinimlerini tamamıyla karşılar ve bağışıklık sistemine destek sağlar.

Eksiksiz bir beslenme evcil dostunuzun mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için en önemli ihtiyaçları arasında başı çekmektedir.  Orta ve büyük köpek ırkları için özel olarak hazırlanan bu mama yüksek oranda sığır eti içerir. Ayrıca mamanın içeriğinde yer alan doğal bileşenler köpeğinizin bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek onun hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Bu ürünü özel kılan bir diğer özelliği ise yüksek kalitedeki antioksidanlarla güçlendirilmiş olmasıdır. Bu sayede genel sağlığın desteklemesinin yanı sıra kalp ve kas sağlığını korumaya yardımcı bir mamadır. Ürünün zengin içeriği eklem sağlığının desteklenmesi için de özel olarak formüle edilmiştir.

 

Pro Plan Natural Defence Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması İçeriği

Orta ve büyük ırklara özel olarak hazırlanan mamaın temel içeriğini yüzde 20 ile sığır eti oluşturmaktadır. Mamada ayrıca yüzde 14 pirinç, mısır proteini, buğday glüteni, yüzde 1,5 oranında zeytin yağı, balık yağı yumurta, kümes hayvanı proteini, hayvansal yağlar,soya unu, şeker pancarı posası ve mineraller bulunmaktadır.

Sığır etli küçük ırk yetişkin köpek mamasındaki besin katkı maddeleri ise şunlardır; Vitamin A: 30.000mj / kg ; Vitamin D3: 990; Vitamin E: 940; mg / kg: Vitamin C: 140; demir sülfat monohidrat: (Fe: 98); susuz kalsiyum iyodat: (I: 2.5); bakır sülfat pentahidrat: (Cu: 15); manganez sülfat monohidrat: (Mn: 46); çinko sülfat monohidrat: (Zn: 150); sodyum selenit: (Se: 0.14)

Kanıtlanmış Pro Plan Kalitesi

 

Purina Pro Plan uzun ve sağlıklı yaşamı destekleyen, yüksek kaliteli ham maddeler kullanan Premium bir mama markasıdır. 90 yıllık tecrübesiyle hem kediler hem de köpekler için tam mamalar geliştirmeye devam etmektedir.

Pro Plan köpek maması çeşitleri evcil dostunuzun tüm besin gereksinimlerini karşılayabilmek için özel olarak geliştirilmiştir. Uzun yıllardır hayvanseverlerin en çok tercih ettiği ve güvendiği markalar arasında yer almaktadır.  

 

Benzer Ürünler