0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Diafarm
Ürün Kodu: DAFR0003
Stok Durumu: Tükendi
50,00 TL

Urolsyn Paste-Gel, kediler için mineral ve aminoasit desteği sağlamaya yönelik tamamlayıcı yemdir.Urolsyn Paste-Gel, içeriğindeki DL-metiyonin ve potasyum ile kedilerde üriner ve renal sistem fonksiyonlarını desteklemek amacıyla, aşağıda tavsiye edilen miktarlarda kullanılmalıdır.

TAMAMLAYICI KEDİ YEMİ

Urolsyn Paste-Gel, kediler için mineral ve aminoasit desteği sağlamaya yönelik tamamlayıcı yemdir.

BİLEŞİMİ: Malt ekstresi, balık yağı

ANALİTİK BİLEŞENLER: Ham protein %7,3, ham selüloz %1, Ham yağ %32,2, Ham Kül %1,9, Su %17,8, Total Glukoz %26,7, Kalsiyum %0,9, Fosfor %0,3, Sodyum, %0,2, MAgnezyum %0,1, Potasyum %0,2, Klor% 0,2, Sülfür %1,7, potasyum sitrat & DL-metiyonin %9,9.

KULLANIM TALİMATI:Urolsyn Paste-Gel, içeriğindeki DL-metiyonin ve potasyum ile kedilerde üriner ve renal sistem fonksiyonlarını desteklemek amacıyla, aşağıda tavsiye edilen miktarlarda kullanılmalıdır.

Üriner Sistem Desteği: Günde iki defa, 3 cm paste-geldirek olarak ağıza sıkılarak ya da yeme karıştırılarak, 5-12 hafta süresinde kullanılır.

Renal Sistem Desteği: Günde iki defa, 1-2 cm paste-gel direk olarak ağıza sıkılarak ya da yeme karıştırılarak, 6 aya kadar kullanılır.

Kedinin daima temiz içme suyuna ulaşabilir olması sağlanmalıdır.

SAKLAMA KOŞULLARI:

Karanlık ve serin bir ortamda, orijinal ambalajında saklanmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!