İndirimdekiler

İndirimli petshop ürünleri sitemizde devamlı olarak yenileniyor ve her kategoriden petshop ürünleri belirli periyotlarda indirimli olarak stoklara giriyor. Kredi kartı, havale ve EFT seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek sitemizdeki indirimli petshop ürünlerini satın alabilirsiniz. Sitemizden indirimli ürünleri güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilir ve tek tıkla indirimli ürünlerin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Kedileriniz, köpekleriniz, kuşlarınız, kemirgen ya da sürüngen cinsinden evcil dostlarınız için gerekli ürünlere indirimli fiyatlar ile sitemizden ulaşabilirsiniz. Evcil dostlarınızın beslenmeleri için gerekli yemlerden eklemlerini ve tüylerini güçlendiren vitaminlere kadar her kategoriden ürünü belirli periyotlarda indirimli fiyatlar ile sitemizde görüntüleyebilirsiniz. Kaliteli markaların işlevsel ürünlerini indirimli fiyatlar ile sitemizden temin edebilirsiniz.

Kampanyalı Fiyatlar İle Evcil Hayvanlarınızın Lezzetini Seveceği Mamalar

Sadece kedi ve köpekleriniz için değil aynı zamanda kuş, kemirgen ve sürüngen dostlarınız için de indirimli pet ürünleri sitemizdedir. Evcil dostlarınızın yaşlarına, boylarına, ırklarına göre günlük almaları gereken besin miktarlarını içeren mamaları dönemsel olarak yaptığımız indirimleri takip ederek çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Hem evcil dostunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri alarak daha sağlıklı olmasını sağlayabilir hem de bu süreçte mama ve yemler için yüksek miktarlarda harcama yapmak zorunda kalmazsınız. Kampanyalı fiyatlardan evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyacağı besinleri toplu olarak sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Evcil Dostlarınızın Sağlık ve Bakım İhtiyacını Karşılayacak İndirimli Ürünler

Evcil dostunuzun seveceği ve gelişimi için katkı sağlayacak oyuncakları, eğitim sürecini kolaylaştıracak ürünleri, gelişimlerinin daha sağlıklı olmasını sağlayacak bakım ürünlerini sitemizden indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Pet ürünlerinde indirim yaptığımız dönemleri takip ederek evcil dostunuzun daha uzun ve mutlu bir hayat geçirebilmesi için gerekli olan ürünleri uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. İndirimli petshop ürünleri bölümümüzden evcil dostlarınızın sağlıklarını tehdit etmeyen, popüler markaların kaliteli sağlık ve bakım ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Yenilenen kampanyaları takip ederek evcil hayvanlarınızın bağışıklığını güçlendirmek için gerekli olan vitamin ve takviyeleri sitemizden daha uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Devamlı Güncellenen İndirimli Petshop Ürün Çeşitleri

Uygun fiyatlar ile petshop ürünleri satmamıza ek olarak dönem dönem ürünlerimize %50’ye varan indirimler uyguluyoruz. Belirli periyotlarda sitemizdeki indirimli ürünleri güncelliyoruz. Her kategoriden en ucuz petshop ürünleri sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Özellikle petshop ürünlerine sahip ithal markaların ürünlerinin fiyatları günümüzde gümrük vergileri ve kur farkı dolayısı ile oldukça yükselmiştir. Bu dönemde evcil dostu olan birçok kişi ithal markaların petshop ürünlerini almakta zorluk çekmeye başlamıştır. Sitemizde hem ithal hem de yerli markaların petshop ürünlerini bulabileceğiniz gibi çok tercih edilen ithal markaları indirimli fiyatlar ile de satın alabilirsiniz. Devamlı güncellenen stoklarımız ile sürekli kullandığınız ve indirime girmiş olan markaların petshop ürünlerini toplu olarak sitemizden alabilirsiniz.

Bir Tık Uzağınızda İndirimli Petshop Ürünleri

Sitemizde bulunan ve belirli periyotlarda indirime giren ucuz petshop ürünleri arasından seçtiğiniz ürünleri 14:00’dan önce sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargoya veriyor ve hızlı kargo ile ürünlerin size ulaşmasını sağlıyoruz. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemek durumunda kalmazsınız. Sitemizde bulunan indirimli petshop ürünleri arasından evcil dostlarınızın ihtiyaçlarına uygun olanları listeleyebilir ve sadece bir tık ile istediğiniz adresi girerek ürünleri sipariş edebilirsiniz. İndirimli fiyatlar ile satın aldığınız petshop ürünlerini teslim aldıktan sonra 14 gün iade hakkınız vardır. Sayı sınırlaması olmadan ve stok sıkıntısı ile karşı karşıya kalmadan sitemiz üzerinden indirimli petshop ürünlerini güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

₺101,90 KDV Dahil
₺120,00 KDV Dahil
₺66,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺112,90 KDV Dahil
₺159,00 KDV Dahil
₺297,90 KDV Dahil
₺417,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
₺54,90 KDV Dahil
₺76,90 KDV Dahil
₺112,90 KDV Dahil
₺153,00 KDV Dahil
₺120,00 KDV Dahil
₺160,00 KDV Dahil