Köpek Kemikleri Hakkında Merak Edilenler

Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış ile sitemizde satışa sunduğumuz köpek kemikleri ile köpeklerinizin daha sağlıklı olmalarını sağlayabilirsiniz. Köpeklerinizin gelişimini olumlu yönde etkileyen köpek kemiklerini ister köpekleriniz ile oyun oynamak için kullanabilir isterseniz de köpeklerinize ödül kemiği olarak verebilirsiniz. Farklı içeriklere sahip olan köpek kemiği çeşitlerimiz içerisinden köpeklerinizin damak zevkine en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda bütçe dostu fiyatlar ile uygun boyut ve şekildeki kemiği sitemizden seçerek sipariş ettiğinizde eğer 14:00’dan önce siparişinizi oluşturursanız siparişinizin aynı gün kargoya verilmesini sağlamaktayız. Ankara içerisinde 17:00’a kadar vereceğiniz siparişlerin ise aynı gün adresinize teslim edilmesini sağlamaktayız.

Köpeklere Özel Üretilmiş Çiğneme Kemikleri

Sitemizde satışa sunulmuş olan çiğneme kemikleri, köpekleriniz için özel üretilmiş olan ve dişlerin kaşınma evresinde onlar için oldukça faydalı olan kemiklerdir. Köpeklerin dişlerinin kaşınması oldukça doğal bir süreç olduğu için bu sürecin daha verimli geçebilmesi amacı ile köpeklerinize uzun süre kullanabilecekleri köpek ısırma kemiği almanız gerekmektedir. Sitemizde ise kalitesini kanıtlamış olan markaların uzun süre dayanabilecek kemikleri satılmaktadır. Sanal mağazamızdan alacağınız ısırma kemikleri ile köpeklerinizin ev içerisindeki mobilyalarınızı kemirme ihtiyacı duymalarını da engellemiş olursunuz. Hem köpeklerinizin gelişimi hem de etrafa zarar etmemeleri açısından fayda sağlayan bir ürün olmaktadır. Kullanacağınız kemikten fayda sağlayabilmeniz için ise köpeklerinizin damak zevkine uyan kemikler kullanmanız gerekmektedir. Sitemizde farklı lezzetlere sahip kemik çeşitleri bulunmaktadır ve köpeğinizin damak zevkine göre bu çeşitler içerisinden köpeğinizin ihtiyacına uygun olanını seçebilirsiniz.

Köpeklerin Ağız Bakımlarına Katkı Sağlayan Kemikler

Köpekler ağız ve diş bakımlarını kemirme alışkanlıkları ile yaptıkları için ağız bakımını sağlayan köpek kemikleri edinmeniz köpeğinizin sağlığı açısından önem taşımaktadır. Kemiği kemirirken ağız içerisinde bulunan gıda artıklarını da temizlemektedirler. Köpek oyun kemiği olarak da kullanabileceğiniz bu kemikler ile köpeklerinizin daha sağlıklı ağızlar ile ilerleyen dönemlerde ağız ve diş problemleri yaşamalarının önüne geçebilirsiniz. Sitemizde farklı şekil seçenekleri bulunan bu kemikleri hem yavru hem de yetişkin köpekleriniz için edinebilirsiniz.

Köpekler İçin Ödül Kemikleri

Köpeklerinizin farklı lezzetleri tanımaları, mutlu olabilmeleri, bir davranışı tekrar edebilmeleri için motivasyonlarını arttıran ödül kemiklerini köpeklerinize verebilirsiniz. Köpeğinize tuvalet eğitimi verirken veya temel komutları öğretirken istediğiniz davranışı yaptıktan sonra birkaç saniye içerisinde ödül kemiği verdiğinizde köpeğiniz bu davranışı tekrarlamaya meyilli olmaktadır. Bu sebeple köpek ödül kemikleri, her öğrettiğiniz şeyden sonra verebileceğiniz ve köpeklerinizin bir süre oyalanabilecekleri ürünlerdir. Sitemizden sipariş edeceğiniz ödül kemikleri ile köpeklerinizin uzun süre yalnız kalacakları zaman oyalanmalarını sağlayabilir ve bu sayede canlarının sıkılmasını da önleyebilirsiniz. Hem eğlenecekleri hem sağlıklarına olumlu katkı sağlayabilecek olan bu kemiklerin uygun şekil ve boyutta olanını sitemizden sipariş edebilirsiniz.

İndirimli Fiyatlar İle Köpek Kemikleri

Güvenilir markaların zengin içeriklere sahip olan köpek kemiklerini kalitesine ve tazeliğine güvenerek sitemizden alabilirsiniz. Memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutarak köpek kemiği fiyatları için size uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Bütçenizi yormadan her bütçeye uygun olacak fiyatlara sahip olan köpek kemikleri arasından köpeğinizin ihtiyacına en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemek zorunda kalmayacağınız gibi aynı zamanda dönem dönem yaptığımız indirim, kampanya ve yeniliklerden ilk haberdar olmak için de e-posta adresiniz ile sitemize ücretsiz şekilde abone olmanız yeterli olmaktadır. Köpeklerinizin daha iyi bir gelişim süreci geçirebilmeleri için avantajlı fiyat seçenekleri ile siparişlerinizin en hızlı şekilde size ulaşmasını sağlamaktayız.

₺254,90 KDV Dahil
₺306,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺115,90 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺48,00 KDV Dahil
₺36,90 KDV Dahil
₺44,00 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺48,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺96,00 KDV Dahil