Köpek Tarak ve Fırçaları Hakkında Merak Edilenler

Köpek tarak ve fırçaları kolay temizlenebilen, dayanıklı malzemelere sahip, pratik ve profesyonel tasarımları bulunan modelleri ile sitemizde satışa sunuluyor. Tüy dökülme ve tüylerde koku problemini çözebilmek, parazitleri erken teşhis edebilmek için kullanmanız gereken tarak ve fırçaları sitemiz üzerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda filtreleme yaparak aratabilirsiniz. Köpeklerinizin tüy yapısı için uygun, onların tüylerini en iyi şekilde tarayacak ve tüylerinin daha canlı gözükmesini sağlayacak olan tarak ve fırçaları sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Havale, EFT ve kredi kartı gibi güvenli ödeme seçenekleri ile 200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava olacak şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Köpeklerin Tüylerinin Daha Canlı Olması İçin Köpek Tarakları

Köpeklerinizin tüyleri eğer uzun süre taranmazsa derileri hava almaz ve dolayısı ile hem koku problemleri ortaya çıkar hem de köpeğinizin tüyleri bakımsız gözükür. Köpeklerinizin tüylerini düzenli olarak taradığınızda ölü ve mat tüyler sıyrılmış olur ve bu sayede tüy dökülme problemleri de son bulur. Köpeğiniz çok daha canlı ve sağlıklı tüylere sahip olur. Ayrıca köpeğinizin tüyleri arasında eğer parazitler varsa, tüyleri düzenli tarayarak bu parazitlerden kurtulabilmeniz de mümkün olur. Köpeklerinizin hem estetik açıdan daha güzel tüylere kavuşmaları hem de tüylerinin daha sağlıklı olması için kullanmanız gereken köpek tarakları çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Uzun Tüylü Köpeklerin Bakımları İçin Köpek Fırçaları

Köpeklerinizin tüylerinin toz ve pisliklerden arınmaları için köpek fırçaları kullanabilirsiniz. Köpeklerinizin sık ve uzun tüylerinin havalanması, düzenlenmesi için fırçalardan yararlanabilirsiniz. Köpeğinizin tüy yapısına ve uzunluğuna uygun olan köpek tarak ve fırçaları tercih ettiğinizde köpeğinizin ışıl ışıl tüylere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Paslanmaz özelliği bulunan, sağlam plastik özelliklerine sahip olan, farklı renk seçenekleri ile tasarlanan, kullanımı kolay köpek fırçalarını sitemizden satın alabilirsiniz.

Tüy Yapısına Uygun Köpek Tarak ve Fırça Çeşitleri

Köpek tarağı ve fırçası seçerken köpeğinizin tüy yapısına dikkat etmeniz gerekir. Kaygan, ince kıllı ve düz köpek taraklarını uzun tüylü köpekleriniz için kullanmanız gereklidir. Uzun tüylü köpek tarakları uzun tüylü, kısa tüylü köpek tarakları ise kısa tüylü köpekleriniz için uygundur. Oval ve metal kıllı fırçaları uzun tüylü, kıvırcık ya da dalgalı tüylere sahip olan köpekleriniz için kullanabilirsiniz. Köpek taraklarını fonksiyonel olarak kullanmak istediğinizde; kısa tüylü köpeğiniz için fırçanın kıllı kısmını ve uzun tüylü köpeğiniz için de telli kısmını kullanarak tek bir fırça ile iki köpeğinizin de tüylerini tarayabilirsiniz. Sert ve uzun kıllı fırçalar köpeğinizin derisini çizebileceği için orta sertlikte fırçalar tercih etmeniz önerilir. Köpeğinizin pire probleminin olup olmamasına, tüy uzunluğuna, ihtiyaçlarına göre tercih edebileceğiniz farklı tarak ve fırça çeşitlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Tasarımlara Sahip Köpek Tarak ve Fırçaları

Birinci sınıf kaliteden üretilmiş, farklı model seçeneklerine sahip ve fonksiyonel tarak ve parçalara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Renk seçeneklerinin yanı sıra kaliteli özellikleri de bulunan tarak ve fırçaları sitemizden uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Köpek tarakları fiyatları; seçeceğiniz tarakların malzemesine, modeline ve markasına göre farklılık gösterir. Sitemizde farklı markaların farklı özelliklere sahip köpek tarak ve fırçaları bulunur. Köpeğinizin daha sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayacak olan, etkili tasarım özelliklerine sahip tarak ve fırçaları sitemizden listeleyerek ihtiyacınıza en uygun olanını kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Bütçenize en uygun modeli seçerek indirimli fiyatlar ile satın alabilir ve hızlı kargo seçeneği ile adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

₺218,90 KDV Dahil
₺263,00 KDV Dahil
₺175,90 KDV Dahil
₺186,00 KDV Dahil
₺371,90 KDV Dahil
₺392,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
₺346,90 KDV Dahil
₺366,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
₺50,90 KDV Dahil
₺71,00 KDV Dahil
₺21,90 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺219,90 KDV Dahil
₺231,00 KDV Dahil