Peluş Kedi Oyuncakları Hakkında Merak Edilenler

Kedi oyuncakları, diğer evcil hayvanlara göre daha çeşitlidir. Kedi oyuncaklarının sayısının fazla olmasının nedeni ise, kedilerin ilgisinin diğer hayvanlara göre biraz daha farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Gerçek şudur ki, bazen kediler çok pahalı bir oyuncakla oynamak yerine o oyuncağın kutusuyla oynamayı tercih edebilirler. Bu sebeple doğru oyuncak seçeneğinden destek almak daha mantıklı olacaktır. Peki ama kediler için tasarlanan oyuncak seçenekleri nelerdir?

Kedi Oyuncakları Hakkında

Genellikle kediler için farklı özelliklerde pek çok farklı oyuncak tasarlanmaktadır. Bunlar arasında tünel oyuncakları, cam oyuncaklar, ipli oyuncaklar, interaktif oyuncaklar ve peluş oyuncaklar yer alır. Teknolojiden destek alan pek çok oyuncak seçeneği de bulunur.

Aslında bir bakıma kedi oyuncak sayısının bu kadar fazla olmasının öncelikli nedeni ise kedilerin güdülenmesi ile alakalı bir konu olarak ön plana çıkar. Şurası unutulmamalıdır ki aynı insanlarda olduğu gibi kedilerde de farklı alışkanlıklar bulunur. Bu sebeple bu alışkanlıklara göre kedilerin farklı oyuncakları oynaması da son derece doğal bir durum olacaktır.
Kediler hangi oyuncakları tercih eder?

Nasıl Bir Yol İzlemeli?

Öncelikle kedinizin oynayacağı oyuncağın tespit edilmesi için iyi bir gözlem yapmanız son derece önemlidir. Bu sayede kedinizin oynayacağı oyuncağı daha net bir şekilde gözlemleme imkanı elde edersiniz. Zaman içerisinde farklı seçenekler ön plana çıkıyor olsa da kedi oyuncakları pek çok özelliği bakımından ayrılmaktadır.

Peluş Oyuncakların Farkı Nedir?

Yapısı gereği avlanma ve yakalama güdüsüne sahip olan kedilerin daha yakından bu oyuncaklarla oynaması söz konusu olabilir. Aynı zamanda kediler renklerinden dolayı da peluş kedi oyuncaklarına göz atmayı daha çok severler. Bu gibi durumlar bir araya geldiğinde sizler de peluş oyuncaklardan destek alabilirsiniz.

Tabii ki kedinizin peluş oyuncakları sevip sevmeyecekleri ile ilgili bir garantinin olmadığını da belirtmek gerekmektedir.

Onu İyi Takip Etmek Gerekir

Siz her ne kadar ona oyuncak almasanız da kedinizin bazı eşyalarla daha çok vakit geçirdiğini gözlememişinizdir. Öncelikle onun oynamaktan hoşlandığı eşyanın özelliklerine göz atmakta fayda bulunmaktadır. Örneğin ses çıkaran eşyalardan mı hoşlanıyor? Sürekli olarak kovalamaktan mı hoşlanıyor? Yoksa kediniz gününün büyük bir kısmında saklanmayı mı tercih ediyor? Tüm bu seçenekleri bir arada değerlendirerek en uygun oyuncaktan destek almasını sağlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı oyuncak seçeneklerine hızlı bir şekilde göz atmak için sadece bir tık uzağınızda yer alan adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncak seçenekleri ön plana çıktığında farklı seçenekler dikkatleri üzerinde toplar. Bu konuda her geçen gün farklı oyuncak ön plana çıkıyor olsa da kedinizin ilgi ve alakasına göre oyuncaklara da göz atabilirsiniz.

İnternette araştırma yapmak sadece kedinizin ilgisini tespit etmeniz için mümkün olmaz. Bu sebeple öncelikle kedinizin özelliklerine göre bir oyuncak tercih edebilirsiniz.

₺42,90 KDV Dahil
₺53,62 KDV Dahil
₺77,90 KDV Dahil
₺97,38 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺49,87 KDV Dahil
₺71,90 KDV Dahil
₺89,87 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺29,88 KDV Dahil
₺32,90 KDV Dahil
₺41,13 KDV Dahil
₺57,90 KDV Dahil
₺72,37 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
₺43,62 KDV Dahil
₺33,90 KDV Dahil
₺42,37 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺96,00 KDV Dahil
₺63,90 KDV Dahil
₺77,00 KDV Dahil
₺135,90 KDV Dahil
₺163,00 KDV Dahil
₺78,90 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
₺58,90 KDV Dahil
₺71,00 KDV Dahil
₺86,90 KDV Dahil
₺104,00 KDV Dahil
₺65,90 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺97,90 KDV Dahil
₺117,00 KDV Dahil