Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması 10 Kg

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması 10 Kg (223-923919)

Marka : Advance
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺779,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺580,00(KDV Dahil)
Barkod : 8410650239194

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması 10 kg sindirim hasasiyetine sahip yetişkin kedileriniz için sindirimi kolay doğal protein ve karbonhidrat kaynağıdır.

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması 10 kg sindirim hasasiyetine sahip yetişkin kedileriniz için sindirimi kolay doğal protein ve karbonhidrat kaynağıdır.

Kediniz sindirim sorunu yaşıyor ise Advance Somonlu Kedi Maması 10 kg yetişkin kediniz için ideal seçimdir.

İçinde yer alan Omega 3 ve 6 ile yetişkinkediniz daha sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olacaktır. Ayrıca yine içinde bulunan inülin ve immunoglobülinler kedinizin sindirim sistemini düzenlemede büyük yarar sağlar.

ADVANCE markası ürünleri, alanında uzman veterinlerler tarafından son teknolojik gelişmeler ışığında tasarlanmıştır. Advance yetişkin kedi mamaları yüksek kaliteli besinleri içeriyor.  Bu lezzetli ve zengin içerikli hassas kedi maması ile kedinizin beslenme ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde karşılayabilirsiniz. 

Neden Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması?

Bazı yetişkin kediler beslenme ve sindirim kaynaklı hassasiyete sahip olabilir. Bu durum hem sindirim sorunlarına hem de ciltte çeşitli rahatsızlıklara neden olabilir. Bu olumsuz durumlara karşı kolay sindirilebilir ve zengin içerikli Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması 10 kg yetişkin kediniz için en doğru tercih olacaktır.

Dengeli ve Sağlıklı Bir Diyet İçin Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması 10 yaşa kadar tüm kedi ırkları için uygundur. Sindirim hassasiyetine sahip kedilerde özel içeriğe sahiptir. Uzman veterinerler hassas diyet yapması gereken yetişkin kediler için Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması önermektedir. Veterinerinizden onay aldıktan sonra kediniz için Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması ile dengeli bir diyet başlatabilirsiniz. Doğal protein kaynağı somon ve doğal karbonhidra kaynağı pirinç yetişkin kedinizin günlük beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacaktır.

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması Faydaları

  • Mamanın içinde yer alan taneciklerin sahip olduğu mekanik etki ve pirofosfatlar yetişkin kedinizin diş sağlığına katkı sunar. Diş temizliğine yardımcıdır. Ayrıca diş taşı oluşumu önler.
  • İçerikte yer alan L-Karnitin ve arpa kedinizin iştahını dengeler, kilo kontrolünü sağlar. Ayrıca vücut yağ oranında hissedilir düzeyde düşürür. Dengeli bir diyet düzeniyle birlikte Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması yetişkin kedinizin daha sağlıklı bir kiloya kavuşmasını sağlar.
  • Sahip olduğu immunoglübinler ile Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması yetişkin kedinizin bağırsak sağlığına faydalıdır.
  • İçeriğindeki ideal sodyum seviyesi ve doğru idrar ph değeri işe Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması yetişkin kedinizin idrar yolunda kristol oluşma riskini minimuma indirir.
  • İçeriğindeki antioksidanların yanı sıra E-C vitaminleri ve limon polifenolleri ile Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması yetişkin kedinizde hücre yaşlanmasını önler. İçeriğindeki bu maddeler hücre yaşlanmasına sebep olan serbest radikallere karşı savaşarak yaşlanmayı geciktirir.
  • İçeriğindeki Omega 3-6, çinko ve biyotinler yetişkin kedinizin daha sağlıklı bir deriye ve daha parlak tüylere sahip olmasını sağlar.
  • Faydalı bağırsak mikrobiyotasının gelişimi için inülin gibi doğal liflere sahiptir. Düzenli kullanımda Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması kedinizin daha sağlıklı bağırsaklara sahip olmasını sağlar. Ayrıca sindirim sistemindeki düzensizlikleri engeller.
  • Advance Yetişkin Kedi Maması Somonlu olduğu için özellikle hassas sindirim sistemine sahip yetişkin kediler için daha kolay sindirim sağlar.
  • Doğal polifenoller ve yüksek protein içeriği kedinizde doğal savunma mekanizmasını ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması İçeriği

Somon (% 18)

Pirinç (% 15)

Mısır proteini & Kurutulmuş somon proteini

Buğday

Hayvansal yağ

Doğal kaynaklı karışık tokoferollerle stabilize edilmiş

Buğday proteini

Mısır

Protein hidrolizat

Pancar posası

Potasyum klorür

Plazma proteinleri

Doğal immünoglobulin kaynağı (% 0,4)

İnülin (% 0,4)

Doğal polifenoller (% 0,01)

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması Bileşenleri

Ham protein 36.0%

Doymuş yağ 16.0%

Ham lifler 1.5%

Ham kül 6.5%

Omega 3 - 0.7%

Omega 6 - 1.7%

Nem 7,0%

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması Katkı Maddeleri

A vitamini - 27000 IU

D3 vitamini - 1800 IU

E vitamini - 500 mg

C vitamini - 70 mg

Biyotin - 0.24 mg

Sığırlar - 1200 mg

Demir sülfat monohidrat 260 mg (Fe: 86 mg)

Demirli fumarat 150 mg (Fe: 45 mg)

Potasyum iyodür 1,9 mg (I: 1,4 mg)

Bakır sülfat pentahidrat 33mg (Cu: 8.8 mg)

Manganez sülfat monohidrat 123 mg (Mn: 40 mg)

Çinko sülfat monohidrat 407 mg (Zn: 148 mg)

Sodyum selenit 0.2 mg (Se: 0.1 mg)

Zooteknik katkı maddeleri: Amonyum klorür 4g Doğal antioksidanlarla. 

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması Günlük Alım

Kedinizin Kilosu

2-4

4-6

6-8

Günlük Alım Miktarı (gr)

40-60

60-80

80-100

Advance Somonlu Yetişkin Kedi Maması Genel Bilgiler Tablosu

Marka

Advance

Yaş

1-10

Irk

Tüm Irklar

İçerik / Aroma

Somon Balığı

Tahıl Oranı

Normal Düzey

Özel Durum

Deri ve Tüy Hassasiyeti

Paket Ağırlığı

10 kg