Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg Köpek Maması Hills Science Plan
Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg Köpek Maması Hills Science Plan

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg (620-604373)

0,00
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺1.320,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.003,90(KDV Dahil)
Barkod : 52742025889

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Kuzu eti yüksek protein oranı ile evcil hayvanların beslenmesinde çok sık kullanılan bir besin öğedir. Gerekli bileşenlerle desteklendiğinde kuzu etli köpek mamaları özellikle yetişkin köpekler için ideal bir besin kaynağı haline gelir. Yetişkin bir köpeğin gün içinde ihtiyaç duyacağı vitamin, mineral ve diğer mikro besinler ideal bir köpek mamasının formülünde yer almalıdır. Bu durumda hem kilo kontrolü sağlanabilir hem de sevimli dostunuzun sağlığı korunabilir. Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 kg tam da böyle bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyaca ünlü evcil hayvan mama üreticisi HILLS markasının Science Plan koleksiyonu bünyesinde sunulan mama büyük ırk yetişkin köpekler için özel tasarlanmış eşsiz bir mama çeşididir.

 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de HILLS kalitesiyle sunulan evcil hayvan mamaları sıkça tercih edilmektedir. Özellikle yetişkin köpek mamalarında HILLS Science Diet koleksiyonu büyük bir başarı ivmesi yakalamıştır. Yüksek kaliteli kuzu eti içeriğinin yanı sıra mikro bileşenler ile de  benzersiz bir üründür. Uygun Pet Gross uygun fiyatlı evcil hayvan mamaları ile tüm köpek dostlarına hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü evcil hayvan maması üreticisi HILLS markasının Science Plan koleksiyonu uygun fiyatlı ve yüksek kalite besin içerikleriyle öne çıkmaktadır. Kuzu etli Hills yetişkin köpek maması bu koleksiyonda en çok tercih edilen ürünlerden biridir. 

 

Yetişkin köpeğinizin sağlığı için ideal bir beslenme düzeni takip etmelisiniz. Sağlıklı gelişimini sürdürebilmesi için yeterli düzeyde protein, karbonhidrat ve yağ gibi makro besinlerin yanı sıra vitamin ve minerallerin alımı da büyük önem taşır. yetişkin köpeklerde ayrıca düzenli beslenme için yetecek tek bir besin kaynağı seçmek sizler için de kolaylık sağlayacaktır. Bu besin kaynağının tüm değerlerde zengin ve dengeli bir oran içermesi yetişkin köpeğinizin gelişimini destekler, sağlığını korur. Bu özelliklere sahip bir yetişkin köpek maması arıyorsanız mağazamızda çok sayıda farklı ürüne ulaşabilirsiniz. Hills köpek maması hem yüksek kaliteli hem de uygun fiyatlı eşsiz bir üründür. Bu sebeple tüm dünyada on binlerce köpek sahibi tarafından tercih edilir. Siz de sevimli dostunuz için en iyisini düşünüyorsanız, yetişkin köpeğinizin çok beğeneceği bu ürünü tercih edebilirsiniz. 

 

HILLS Türkiye dahil birçok ülkede sektörün önde gelen markaları arasındadır. Her bir HILLS ürünü uzman veterinerler tarafından ilgili hayvan grubuna özel olarak tasarlanır. İçeriğindeki makro ve mikro besin değerleri uzman veterinerler tarafından köpeğinizin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Böylece küçük dostunuz tek bir kaynaktan tüm bu gerekli besinleri alabilecektir. Ayrıca uygun fiyatlı bir ürün olması da ürünün dikkat çeken özelliklerinden biridir. Büyük ırk yetişkin köpekler için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Yetişkin köpeklerinizin bütün beslenme ihtiyaçları için web mağamızda farklı modellerde çok sayıda ürün çeşidi bulabilirsiniz. Hills köpek mamasını çeşitlerini internet mağazamız üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

 

Neden Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması?

Yetişkin köpeklerde beslenme pratikleri hem sağlık durumlarını hem de büyüme süreçlerini doğrudan etkiler. Bu yüzden köpek sahiplerinin titizlikle yaklaştığı konuların başında beslenme gelir. yetişkin köpeklerin yetişkin köpeklere göre çok daha yoğun bir protein ağırlıklı diyet takip etmeleri gerekir. Kaliteli protein kaynaklarına sahip zengin içerikli bir mama yetişkin köpekler için idealdir. Mutlu ve sağlıklı köpekler için üretilen HILLS Science Diet koleksiyonu ve Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması bilimsel gelişmeler ışığında hazırlanmıştır. Özenle seçilmiş malzemelerle, hassas beslenmeye göre ve titiz standartlarla oluşturulan Hill's Science Diet köpek maması hiçbir yapay renk, tat veya koruyucu içermez. Sevimli dostlarınızın uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olacak lezzetli, besleyici bileşenler içerir. Doğal lif açısından zengin olduğu için köpeğinizin sindirimini kolaylaştırır. Halihazırda sindirim sorunu yaşıyorsa bunun iyileşmesine katkı sunar. 

 

Yetişkin köpeğiniz açısından sağlıklı beslenme çok önemli olduğundan, evcil hayvan ebeveynlerinin besleyici bir mamanın nasıl olduğunu bilmesi gerekir. Hills büyük ırk maması köpeklerin favori lezzetlerinden biri olan kuzu etinin yanı sıra sayısız faydalı mikro bileşen içeriyor. Lezzeti ile de sevimli dostunuzu cezbedecektir. Kuzu ve öğütülmüş mısır ağırlıklı içeriğiyle yetişkin köpeklerin favorisi oluyor. Lezzetli olduğu kadar kaliteli yapısı ile de yetişkin köpek anne ve babalarından tam not alıyor. Her yıl on binlerce köpek sahibi Hills Science Plan mama ürününü tercih ediyor ve memnun kalıyor. Siz de sevimli dostunuz için en iyisini istiyorsanız kuzu etli mamayı tercih etmelisiniz.

 

HILLS markası köpek mamalarında sağlıklı ve zengin içerikli ürünleriyle öne çıkmaktadır. Uzman veterinerler tarafından bu alandaki son teknolojik gelişmelerden yararlanılarak tasarlanmıştır. Siz de yüksek kaliteli besin içeriğine sahip mama ile yetişkin köpeğinizin sağlığını korurken beslenme ihtiyaçlarını en doğru şekilde giderebilirsiniz. 

 

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması Faydaları

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması birçok açıdan benzersiz özelliktedir. Köpeğinizin büyüme evresini sağlıklı geçirmesi için doğru oranda gereken protein, karbonhidrat ve yağ gibi makro besinler Hills köpek mamasında bulunur. Böylece, bir besin takviyesi almanıza gerek kalmaz.

  • Glukozamin ve kondroitin ile eklem sağlığını destekler
  • Kolayca sindirilebilen yüksek kaliteli kuzu eti ve öğütülmüş mısır içeriği ile yetişkin köpeğinizin sindirim sistemi rahatsızlıklarıyla karşılaşmasını önler. Ayrıca gün boyu uzun süre tokluk hissi verir. Böylece kilo kontrolü sağlanır ve yetişkin köpeğinizin aşırı kilo almasının önüne geçilir. Yüksek bir hareketlilik oranı ile desteklendiğinde köpeğinizin gereksiz kilo alması mümkün olmayacaktır.
  • Omega 3 yağ asitleri, insanlarda olduğu gibi yetişkin köpeklerde de merkezi sinir sistemi ve görme duyuları için kritik bir maddedir.  İçeriğinde yüksek oranda Omega 3 yağ asidi barındıran Hills köpek maması köpeğinizin sinir sistemi sağlığını korumaya yardımcıdır. Bu şekilde, öğrenme sürecini de destekler. Hills kullanan köpeklerin merkezi sinir sistemi çok daha güçlü olacaktır.
  • Mükemmel kalsiyum - fosfor oranı ile yetişkin köpeğinizin çok daha güçlü ve sağlıklı kemiklere sahip olmasını sağlar.
  • Optimal kas kütlesinin oluşumu ve korunumu için yardımcıdır. İdeal protein seviyesine sahiptir.
  • İçeriğinde GDO’suz taze kuzu eti tercih edilmiştir. 
  •  
 

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması İçeriği

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması formülünde gereken tüm faydalı besin değerleri ideal oranda yer almaktadır. 

 

İçindekiler:

Mısır, kuzu unu, soya küspesi, mısır glüten unu, hayvansal yağ, pirinç, dijest, bitkisel yağ, keten tohumu, mineraller, domuz kıkırdağı (kondroitin sülfat kaynağı), kabuklu deniz hayvanı kabuğu hidrolizatı (glukozamin kaynağı).

 

 

Kullanım Önerileri

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması ürününü köpeğiniz kullanmaya başlamadan önce uzman veterinerinize danışmanız ve onayını almanız önerilir. Yetişkin köpeğinizin daha önce fark edemediğiniz bir rahatsızlığı olabilir. Eğer böyle bir durum varsa özel bir diyet takip etmeniz gerekecektir.  Beslenme miktarı standart ölçülere göre sunulmuştur ve kılavuz amaçlıdır. köpeğinizin yaşı, kondisyon seviyesi, günlük hareketliliği ve hava koşulları gibi etkenlere göre günlük alım miktarı da değişkenlik gösterebilir. Tüm bu değerler beslenme miktarındaki ölçüleri de etkileyecektir. Bu yüzden, köpeğinizin özel durumunu göz önüne almanız gerekir. Paketi kuru ve serin yerde saklayınız. Mama kabının yanında köpeğinizin temiz suya erişiminin sürekli sağlandığından emin olunuz.

 

 

İnternet satış mağazamızda HILLS markası tarafından imal edilen tüm köpek maması çeşitlerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. köpeğiniz için en uygun mamayı seçtikten sonra yine mağazamız üzerinden siparişinizi hızlı ve kolay şekilde oluşturabilirsiniz.

 

 

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması Kullanımının Önerildiği Durumlar 

1 - 5 yaş arası yetişkin büyük ırk köpekler. 

 

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması Kullanımının Önerilmediği Durumlar  

 

Büyük ırk yavru köpekler, hamile ya da emziren köpekler veya yaşlı köpekler. Hamilelik veya emzirme dönemindeki köpekler, HILL'S SCIENCE PLAN Large Breed Puppy mamalarından birisine geçmelidir. 

Benzer Ürünler